Оксамитова коробочка футляр для набору прикрас Темно-синій (q003-3)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оксамитова коробочка футляр для набору прикрас
Розмір: 9 х 9 х 4 см.
Підходить для сережок, каблучок та ланцюжків з кулонами.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 83 г |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал | Оксамит |
| Призначення | Універсальний |
| Стан | Новий |
| Тип | Футляри |
| Колір | Синій |
| Ширина | 90 мм |
- Ціна: 180 ₴




